loading

در حال بارگزاری ...

سوالات متداول

سوالات متداول

در این صفحه میتوانید پاسخ پرتکرارترین سوالات مشتریان را مطالعه کنید. چنانچه سوال خود را در لیست سوالات متداول پیدا نکردید میتوانید از طریق صفحه ارتباط با ما، راههای ارتباطی را مشاهده کرده و تماس بگیرید. مطمئن باشید همکاران ما در سریعترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهند داد.

سایت تا سایت داریم (: برای تولید بعضی از سایت ها میشه از سیستم های مدیریت محتوای آماده استفاده کرد و بالطبع هزینه و زمان طراحی و ساخت سایت کاهش پیدا میکنه. منظور از سیستم مدیریت محتوای آماده به معنی آماده بودن سایت از قبل نیست بلکه به این معنی است که بسیاری از ماژول های مورد نیاز برای ایجاد سایت در دسترس هست و هیچ تفاوتی از لحاظ عملکرد با نوع دیگر سایت یعنی سایت های اختصاصی نداره؛ سایت های اختصاصی کاملاً از پایه طراحی و کدنویسی میشن و نسبت به سیستم های مدیریت محتوا، هزینه و زمان بیشتری نیاز دارن؛ مزیت اصلی سایت های اختصاصی اینه که پیاده سازی هر نوع امکانی در اون مطابق خواسته های مشتری امکان پذیر و به طور کلی کاملاً منطبق بر نیازهای مشتری میشه، اما در مورد سیستم های مدیریت محتوا، سفارشی سازی ماژول ها به مراتب محدودتره و ممکنه پیاده سازی روال مورد نظر مشتری که با روال استاندارد تفاوت های اساسی داشته باشه در بعضی موارد امکان پذیر نباشه. قیمت سایت های با سیستم مدیریت محتوا معمولاً بین ۱.۵ تا ۳ میلیون و  وب سایت های اختصاصی معمولاً ۴ میلیون به بالاست. البته برآورد دقیق قیمت پس از مشاوره با مشتری و استخراج خواسته ها امکان پذیر خواهد بود.

بله، شما نیاز دارید پس از ساخت سایت، به صورت سالانه هزینه هاست و دامنه وب سایت خودتون رو پرداخت کنین؛ همچنین هزینه ثابت پشتیبانی نیز به صورت سالانه بایستی پرداخت گردد.

تعداد روزهای مورد نیاز برای طراحی و ساخت هر وبسایت به پارامترهای مختلفی از قبیل نوع سایت (سیستم مدیریت محتوا یا وب سایت اختصاصی)، نوع قالب مد نظر (آماده، نیمه آماده و کاملاً اختصاصی) و امکانات مورد نیاز وابسته است. به طور کلی ذکر تعداد روز قبل از درک خواسته های مشتری کاملاً غیرحرفه ای است اما می توان گفت به طور میانگین هر سایت با سیستم مدیریت محتوا حدود ۲۰ روز و به صورت کاملاً اختصاصی حدود ۴۵ روز زمان نیاز دارد.

منظور از پشتیبانی سایت اینه که پس از تحویل دادن سایت شما همچنان همراه شما خواهیم بود؛ هر گونه خطایی که در عملکرد سایت بوجود بیاد رو به صورت رایگان برای شما برطرف کرده و برای افزودن امکانات جدید مطابق با نیازهای جدید کسب و کار شما با شما همراه خواهیم بود و پس از برآورد هزینه برای شما انجام خواهیم داد. هزینه ثابت پشتیبانی به صورت سالانه دریافت شده و به صورت توافقی می باشد؛ اما هزینه افزودن امکانات جدید با توجه به زمان و تعداد نیروی مورد نیاز سنجیده شده و از اینرو متغیر است.